Szczecin Tattoo Convention: 05-06.10.2019 4 miesiące ago

W dniach 5-6 października w Netto Arenie odbędzie się IV edycja Szczecin Tattoo Convention, wydarzenia które co roku przyciąga kilka tysięcy osób.  Tylko podczas tych dwóch dni w Szczecinie będzie można spotkać artystów tatuażu z całego świata i zobaczyć na żywo jak pracują. W tym roku do Szczecina przyjedzie ponad 200 artystów reprezentujących m.in. Polskę, Niemcy, Włochy, Ukrainę, Białoruś, Irlandię i Wielką Brytanię.

Szczecin Tattoo Convention to jednak przede wszystkim dwudniowy festiwal, zabawa dla ludzi w każdym wieku i idealny sposób na spędzenie jesiennego weekendu dla całej rodziny.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. pokazy akrobatyki, pole dance, fire show, stand up, koncerty i sety DJ’skie na żywo. Przed halą Netto Arena staną klasyczne auta i food trucki z lokalnymi przysmakami. Wewnątrz hali w strefie life style spotkamy customowe auta i motory, old schoolowe flippery, oryginalną odzież, biżuterię, kosmetyki  i design.

W ramach akcji charytatywnej będzie można wesprzeć dzieci dotknięte autyzmem, tatuując sobie puzzle – międzynarodowy symbol autyzmu. Dla najmłodszych przygotowano specjalny multimedialny kącik z opieką. Nieco starsze dzieci będą mogły spróbować swoich sił w zawodzie tatuatora, tatuując… skórkę od banana.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł bilet jednodniowy i 45 zł bilet dwudniowy są dostępne na stronie www.arenaszczecin.pl. Dzieci do lat 12 z pełnoletnim opiekunem posiadającym ważny bilet wchodzą na wydarzenie bezpłatnie. Dostępne są również bilety grupowe – friends tickets (5 biletów w cenie 4).

Aktualne informacje o wystawcach i atrakcjach znajdują się na stronie http://www.szczecintattooconvention.pl/ i Facebooku: https://www.facebook.com/szczecintattooconvention/